Witaj w sklepie z Meblami Antycznymi. Jesteśmy Mistrzami Renowacji i posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w biznesie. Każdy z naszych mebli posiada Certyfikat Jakości Premium oraz 2 letnią gwarancję. Wiemy, że zakup mebli antycznych nie jest prosty. Dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo. Zadzwoń, a pomożemy wybrać meble, przygotujemy darmową wizualizację oraz indywidualną ofertę. Zapraszamy również do naszej siedziby aby obejrzeć wszystkie nasze meble.

Zadzwoń do Doradcy

+ 48 513 915 857  Michał Motała 
+ 48 601 576 013  Agata Budzińska
+ 48 661 961 819  Wojciech Budziński 
Adres : ul. Mostowa 20, 64-010 Krzywiń, Wielkopolska.

Kim jesteśmy?

modernoArte to inaczej "Sztuka na Nowo". Wierzymy, że prawdziwa sztuka ma ponadczasowy charakter i nie możemy jej stracić. Chcielibyśmy aby antyki znowu były obecne wśród nas i wyglądały jak nowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej renowacji i sprzedaży Mebli Klasy Premium. W naszej ofercie znajdują się meble z różnych epok, a także meble stylowe. W modernoArte pracujemy z Mistrzami Renowacji i Doświadczonymi Projektantami, którzy przykładają najwyższą wagę do jakości produktów. Dzięki temu wszystkie meble to arcydzieła, które posiadają Certyfikat Jakości Premium oraz 2 letnią gwarancję. Meble Antyczne to nie tylko piękna ozdoba każdego wnętrza, lecz przede wszystkim lokata kapitału. Pięknych mebli jest coraz mniej i ich cena z roku na rok rośnie. Każdy mebel opowiada inną historię, każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Dlaczego warto:
 • Tylko Meble Premium
 • Najwyższa jakość
 • Certyfikat Jakości Premium
 • 2 letnia gwarancja na meble
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Mistrzowie Renowacji
 • Jesteśmy ekologiczni
 • Mamy pozytywną energię

Certyfikat Jakości Premium

Nasze meble są poddane profesjonalnej kontroli jakości:

 1. Gwarancja stabilności
 2. Funkcjonalne elementy ruchome
 3. Odnowiona struktura i brak wad ukrytych
 4. Zabezpieczona powierzchnia
 5. Ręczne wykonanie
Dzięki temu każdy mebel objęty jest 2 letnią gwarancję.

Wojciech Budziński

Nazywam się Wojciech Budziński i od wielu lat prowadzę biznes renowacji i sprzedaży mebli antycznych. Moją pasją jest malarstwo, sztuka, historia wojenna, religie wschodu. Od ponad 40 lat wspieram klientów w trudnych wyborach.
Stworzyłem Firmę AntykStyl i ModernoArte aby dać Państwu możliwość zakupu unikalnych mebli w najwyższej jakości premium.
Zapraszam do kontaktu + 48 661 961 819.

Michał Motała

Nazywam się Michal Motała i od wielu lat wspieram naszych klientów w wyborach dotyczących mebli antycznych. Moją ekspertyzą jest sprzedaż internetowa oraz profesjonalne doradztwo w zakupach mebli antycznych z rożnych epok. Moją pasją są książki oraz historia międzywojenna. Uwielbiam styl Art Deco i chętnie doradzę jakie meble najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.
Zapraszam do kontaktu + 48 513 915 857

Agata Budzińska

Nazywam się Agata Budzińska i od wielu lat projektuję unikatowe fotele oraz biżuterię. Moją pasją jest łączenie stylu klasycznego z nowoczesnym wzornictwem. Dlatego stworzyłam markę modernoArte, która tworzy rzeczy piękne i unikalne na rynku a przy tym w najwyższej jakości. Chętnie doradzę i pomogę wybrać fotel, który doda pozytywnej energii w domu. Pomogę również zaprojektować wizualizację naszych mebli w Państwa domu.
Zapraszam do kontaktu + 48 601 576 013