Transport i koszty transportu


1.W trosce o wygodę i bezpieczeństwo dostarczenia Państwu zakupionego u nas Towaru, świadczymy transport własnym samochodem.
2. Każdy zakupiony Towar podlega profesjonalnemu zabezpieczeniu i zapakowaniu na czas transportu.
3.Nasza firma proponuje dwa rodzaje transportu:
• Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie. Zapraszamy do oględzin mebla w naszej siedzibie.
• Transport zbiorczy firmą pośredniczącą usługi przewozu mebli. Co do zasady nie wysyłamy mebli kurierem ponieważ nie chcemy narazić towaru na uszkodzenie, chyba że klient sam wyrazi taką chęć.
4.Opłata za transport dotyczy całego kraju. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
• Biżuteria => 10 PLN (dostawa kurierem)
• Małe lekkie meble (np. lustro, fotel, mała komoda) => 300 PLN
• Średnie lekkie meble (np. komoda) => 500 PLN
• Duże i ciężkie meble (np. szafa, bibliotek) => 800 PLN
• Zestawy mebli (np. gabinety, jadalnie) => 1200 PLN
5.Realizacja dostawy trwa do 21 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. O terminie dostawy zostaną poinformowani Państwo telefonicznie minimum jeden dzień wcześniej. Oferujemy Państwu dowóz na terenie całego kraju. Transport mebli odbywa się w godzinach od 6: 00 : 22:00.*Prosimy o dokładne wymierzenie szerokości drzwi oraz tzw. "wąskich gardeł".
6.Do transportu nie wlicza się wniesienia do budynku i montażu. W przypadku wielogabarytowego i ciężkiego Towar Klient na miejscu zobowiązany jest do organizacji odpowiedniej ilości osób do pomocy rozładunku i do wniesienia. Istnieje możliwość wniesienia mebli przez pracowników naszej firmy, jednak jest to usługa dodatkowo płatna i ustalana indywidualnie z każdym Klientem.
7.Zwracane Towary należy dostarczyć w nienaruszonym stanie do Sprzedawcy tj. .W. Strzelnica Wojciech Budziński przy ulicy Mostowej 20, 64-010 Krzywiń.